ФИО

1

Сергалин Акимгерей Бексултанович- БҚО тәртіптік кеңесінің төрағасы

2

Имашев Тлек Имашевич -БҚО ішкі саясат департаментінің директоры,   обл. маслихат, Орал қаласы

3

Курманалина Шалкыма Хаируллаевна-педагогика ғылымының докторы, Ж. Досмұхамедов атындағы педагогикалық колледжінің директоры 

4

Катаев Ердан Советович- БҚО облыстық білім басқармасы бастығының орынбасары

5

Мергалиев Тулеген Тастаевич - ОБЛ аграрлық сектор жұмысшыларының кәсіподағы

6

Барлубаев Сагидулла-БҚО ІІД мекеме басшысы, Орал қаласы

7

Ибраева Гульжан-ХҚКО бастығы,  Орал қаласы

8

Кузьмичева Александра Егоровна- ф.ғ.к, профессор

9

Уразгельдина Фарида Якубовна- Орал қаласы

10

Джумакаева Баян Сабировна-х.ғ.к  Батыс Қазақстан инженерлік- гуманитарлық университетінің ректоры, Орал қаласы

11

Жалмурзиев Ескабыл Абильчакович- Мұз айдыны директоры,  Орал қаласы

12

Хуснутдинов Рашид- БЖСМ директоры, Орал қаласы

13

Мазуренко Виталий Вячеславович- БЖСМ директоры, Орал қаласы

14

Баюканский Феликс Аркадьевич- жастар мәдениетінің директоры

15

Иночкин Вячеслав Анатольевич- облыстық мұрағат ісінің бастығы

16

Баймолда Мунайдар Муханбетжанович- тілші, облыстық тележүргізуші, Орал қаласы

17

Сапаров Ерсайын Кадырович-ЖОББМ № 11 директоры, ағарту үздігі ,Орал қаласы

18

Кемешев Амангельды Мендыгалиевич-Даринск ЖОББМ директоры, Зеленов ауданы,  Даринск ауылы

19

Болдырев Вадим Юриевич- №28 ЖОББМ  директоры, Орал қаласы

20

Фомин Виктор Павлович- жасөспірімдер туризм орталығының директоры, п.ғ.к, академик ММДЮТК, Орал қаласы

21

Шотанов Шарапи Тажибаевич- Есенжанов атындағы ЖОББМ директоры, жоғары санатты мұғалім, биолог

22

Леонтьева В.С.-Көшім орта мектебі директоры, Зеленов ауданы

23

Жиенгалиев Арман Куангалиевич-обл.ЦИСО директоры,  Орал қаласы

24

Обезьянов Александр Николаевич - инженерлік-технологиялық колледжінің директоры, Орал қаласы

25

Нурмашева Екатерина Ботановна - №5 ЖОББМ директоры, Орал қаласы

26

Черакаев Леонид Георгиевич-№35 мектеп-лицей директоры, Орал қаласы

27

Сапаров Даир Кадырович -№8 лицей директоры,  Орал қаласы

28

Карпонина Маргарита Владимировна -№4 К.Т.У  директоры, биолог, Шыңғырлау ауылы

29

Трунина Анна Юрьевна- өнер мектеп директоры,  Орал қаласы

30

Бондарева Наталья Николаевна- №45 ЖОББМ директоры, жоғары санатты ұстаз, Орал қаласы

31

Жаксыгалиева Жанар - ЖОББМ директоры, Приуральное ауылы

32

Абдушева Р.- қалалық жасөспірімдер туризмі және экология орталығының директоры

33

Жусипов Асан Сапарович - Жосалы ЖОББМ директоры, Сырым ауданы, Жосалы ауылы

34

Коваленко Валентина Ивановна - № 35 Алтынсарин атындағы ЖОББМ директоры, жоғары санатты ұстаз, Орал қаласы

35

Казмагамбетова Айгуль Гусмановна- «Өрлеу» біліктілікті арттыру ұлттық орталығы АҚ директоры

36

Галиева Найля Хайрбулдиевна -К.Т.Л 32 директор, Орал қаласы

37

Мозжухин Александр Михайлович- №6 ЖОББМ  директоры, «физика-математика факультетінің түлегі,  Орал қаласы

38

Митанов Азамат-Казталов ауданы мектебінің директоры, Қоныс ауылы

39

Габдрахманов Абзал-ЖОББМ «Көктерек» директоры

40

Жагыпаров Уалихан-Бірлік ЖОББМ директоры, Жаңақала ауданы

41

Айтуганова Сауле Гараповна- БҚАТУ Жәңгір хан атындағы п.ғ.к, доцент,  Орал қаласы

42

Беккаиров Даурен- БҚО Облыстық білім беру бөлімінің жетекші маманы

43

Ташимов К.- Тасқала ауданы әкімнің орынбасары, Таскала ауылы әкімшілігі 

44

Мырзакулов Нуртай-аудандық БББ бастығы Жаңақала ауданы

45

Утешев Малик- аудандық БББ бастығы Зеленов ауданы

46

Мухитов Абай-аудандық БББ бастығы

47

Жусупов Сансызбай-аудандық БББ бастығы Теректі ауданы

48

Имашев Адам Сағынұлы-ағарту үздігі, жоғары санатты ұстаз,  ауылдық округ әкімі, Ростошин ауылдық округі, Зеленов  ауданы

49

Мухтаров С.-Казталов ауданы бастығының орынбасары

50

Сагынгалиев Б.-кадр бөлімінің бастығы, Қаратөбе басқармасы

51

Донсков Анатолий Анатольевич- ҚазКОО еңбек сіңірген ұстазы  , Орал қаласы

52

Николаева Елена Александровна- №35 мектеп- лицейдің жоғары санатты ұстазы, үздік ағартушы, Орал қаласы

53

Танатарова Бахытканым Есмагамбетовна- № 41 ЖОББМ жоғары санатты ұстазы, Орал қаласы

54

Яхно Ольга Ивановна- доцент, № 35мектеп- лицейінің жоғары санатты ұстазы

55

Рамазанов Н.-№ 38мектеп- гимназиясының оқу меңгерушісі

56

Кажмагамбетова Бибигуль-Талап ЖОББМ биология пәнінің жоғары санатты ұстазы, Таскала ауылы

57

Бигазиева Райхан Максутовна- республикалық конкурс жеңімпазы «Жыл мұғалімі -2005 жыл» 2 –орын иегері, № 41 ЖОББМ биология мұғалімі

58

Қожанова Батима Зәйітқызы-Бисен - ЖОББМ жоғары санатты  биология мұғалімі, Бөкейорда  ауданы

59

Супалиева Жумабике Ихсановна- № 11ЖОББМ жоғары санатты ұстазы,  директор орынбасары, Орал қаласы

60

Сухина Зинаида Анатольевна- № 35 директор орынбасары,  республикалық мұғалімдер химия олимпиадысының жеңімпазы 2003ж, Орал қаласы

61

Сейтақов Ғайсағали Самиғоллаұлы- ақын Орал қаласы

62

Нәріков Айтқали -ақын Орал қаласы

63

Шахин Амангелди- ақын Орал қаласы

64

Мұштанова Дариға - ақын, ЖОББМ директоры,  Подстепный ауылы

65

Хамзина Румия Абаевна- ақпараттық технология және жүйесінің бастығы. Орал қаласы

66

Кадырбаев М.М.- облыстық әкімшіліктің жетекші маманы

67

Кужаков Канаткали Кожакович- доцент БҚМУ, ҚР-ң еңбек сіңірген әртісі, Орал қаласы

68

Сарбопеев Марат Мавлетович- халықаралық конкурс лауреаты,  облыстық филармония орындаушысы, Орал қаласы

69

Казиев Ермек-еңбек сіңірген мәдениет қайраткері. Орал қаласы

70

Гайсагалиев Жаскелен Орынбасарович- республикалық конкурс  лауреаты , облыстық  филармония орындаушысы, Орал қаласы 

71

Бердигалиев Катимолла Жанирович- ҚР- ң еңбек сіңірген мәдениет қайраткері

FaLang translation system by Faboba